Zakończenie rokumrowiecSzkoła 2GratulacjeSzkoła 1

Aktualności

WIOSENNISKO 2014 W ZSP W MALACHINIE

W pierwszy dzień prawdziwej wiosny na boiskach Orlik w ZSP w Malachinie odbyła się już po raz 3 impreza „WIOSENNISKO 2014” , przygotowana przez samorząd uczniowski w tym : Marcina Szulc i Michała Hrynewkę z klasy 3TEI , Darię Knitter, Mateusza Kłosa, Paulinę Duraj, Kingę Pestka z klasy 2TEI oraz ich wychowawczynię a jednocześnie opiekunkę samorządu uczniowskiego p. Iwonę Chmielewską .

„Wiosennisko” miało na celu zachęcenie uczniów i nauczycieli do wspólnej zabawy dla uczczenia pierwszego dnia wiosny.

Święto wiosny rozpoczęto od konkursu tanecznego w wykonaniu całych klas. Następnie odbyły się konkurencje sportowe ( wyścigi taczek, rzut piłką lekarską, rzut kaloszem na odległość, pokaz umiejętności w unihokeju) przeplatane konkursami z wiedzy ogólnej, które prowadziły: Julia Argasińska, Barbara Brzezińska i Natalia Wiśniewska. Na zakończenie każda klasa miała za zadanie wykonanie klasowej przyśpiewki. Imprezy z wielką swadą poprowadzili Michał Hrynewka i Marcin Szulc.

Nad oprawą muzyczną ‘Wiosenniska 2014 ” czuwali uczniowie klasy 3TEI Michał Bobro i Marcin Łangowski. Obsługą techniczną zajęli się uczniowie 3TEI Maksymilian Libera, Krzysztof Gromowski i Marek Fierek.

Za zajęcie pierwszych miejsc klasy: 3TEI, 2TEI i 4TEI będą mogły skorzystać z nagród, takich jak w poprzednich latach, tj. z jednego dnia bez pytania i sprawdzianów.