GratulacjeSzkoła 1Szkoła 2Zakończenie rokumrowiec

Mecz towarzyski Orlik Malachin - Orlik Czersk

image25.10.2012r na Boiskach Orlik przy ZSP w Malachinie odbył się, z inicjatywy Animatorów programu - Moje Boisko - ORLIK 2012 p. Janusza Sękowskiego i Tomasza Rolbieckiego oraz radnego powiatu chojnickiego p. Jarosława Szumachera pierwszy mecz towarzyski w piłce nożnej drużyn Orlików z  Malachina i z Czerska.
· Skład drużyny Orlik  Malachin ( chłopcy w wieku od 8 do 12 lat) : Grzegorz Czapiewski – kapitan , Adrian Narloch, Mateusz Narloch, Jan Lewandowski, Szymon Zabrocki, Łukasz Zabrocki, Patryk Spica, Patryk Kłos, Mateusz Cysewski, Damian Kaszubowski, trenerzy: Janusz Sękowski i Tomasz Rolbiecki
· Skład drużyny Orlik Czersk działającej  w ramach tzw. „dzikich drużyn przy Ośrodku Kultury w Czersku ( chłopcy w wieku od 10 do 13 lat i jedna dziewczynka!): Mateusz Markowski- kapitan, Mikołaj Podlewski, Sebastian Ossowski, Adrian Szczepański, Weronika Szturmowska, Tomasz Szturmowski, Kacper Augustyński, Mateusz Gliniecki, Kacper Kleina, Paweł Gnaczyński, Łukasz Osowski, Bartłomiej Wętkowski, trenerzy: Jarosław Szumacher i Grzegorz Szynwelski
To pierwsze spotkanie, przy dużym zaangażowaniu kibiców z Malachina i okolic, wygrała drużyna Olik Malachin 3;1 ( do przerwy 0;0). Obie drużyny już przygotowują się do meczu rewanżowego i dalszych sportowych spotkań!
Dyrektor ZSP w Malachinie tą drogą gratuluje wszystkim zawodnikom zapału i wspaniałej sportowej atmosfery oraz dziękuje organizatorom spotkania p. Januszowi Sękowskiemu, Tomaszowi Rolbieckiemu, Jarosławowi Szumacherowi i Grzegorzowi Szynwelskiemu.