Targi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokumrowiecSzkoła 1Szkoła 2

Zaproszenie na dzień otwarty szkoły

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie w imieniu całej społeczności szkoły i swoim zaprasza WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS TRZECICH GIMNAZJALNYCH W DNIU 16 MAJA 2014R , PIĄTEK,  OD GODZ. 11,30 NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, w ramach którego zaplanowano między innymi: :prezentację i zwiedzanie szkoły, pokazy fryzjerskie, promocję zakładów pracy ( Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Wędlinka”, Spółdzielnia Inwalidów Równość, Czerska Fabryka Mebli, SAGO, Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Paweł Elak, Silver sp.zoo Roman Sijka , Sklep ogólnospożywczy Wiesław Wysocki, PHZ Specjal Żalikowscy, Pizzeria Mega Sławomir Perowicz, PPHU Ślusarstwo Stefan Ziemann, TUR Stacja Diagnostyczna Jerzy Marczyński, Sklep Rowerowy Renata Peplinska,  Zakład Stolarski Janusz Elak,), degustację wyrobów wędliniarskich, cukierniczych i wiele innych ciekawych atrakcji!!!

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel