Szkoła 2mrowiecTargi edukacyjne 2016_2Szkoła 1Zakończenie roku

ZSP w Malachinie - będą pieniądze na realizację projektu : „Aktywne weekendy”

Uczniowie Technikum im. Augustyna Szpręgi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie przystąpili do „IX edycji Konkursu dla Młodych Liderów im. Andrzeja Walentynowicza” organizowanego przez Klub Rotaract Trójmiasto.

Do konkursu zgłoszono projekt: „Aktywne weekendy”, którego beneficjentami mają być uczniowie, wraz z rodzicami, klas 1-3 szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka w Czersku- filia w Malachinie .

Projekt został wysoko oceniony przez jury „IX edycji Konkursu dla Młodych Liderów im. Andrzeja Walentynowicza” i otrzymał trzecią nagrodę w postaci 1000 zł.

24 lutego 2014r w Hotelu Posejdon w Gdańsku, w obecności: pani Jadwigi Walentynowicz, żony ś.p. Andrzeja Walentynowicza, prezydenta Rotary Club Gdańsk- Sopot- Gdynia pana Piotra Lisa, prezydenta Rotaract Trójmiasto Jacka Kmiecika oraz sponsorów: m.in. z firm Invest Komfort , Opec Gdynia, zarządu oraz oficerów Rotary Club Gdańsk-Gdynia-Sopot odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.