GratulacjeZakończenie rokuSzkoła 2Szkoła 1mrowiec

Halloween

dynia_1.jpg - 21.59 KbW ostatnim dniu października rozpanoszyły się w naszej szkole czarownice, duchy, zjawy i różne dziwne monstra z najczarniejszych horrorów. Znak to wyraźny, że zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 pażdziernika, czyli przed dniem Wszystkich Świętych.zadomowił się w naszym kraju na dobre. Organizacją tegorocznego halloween w naszej szkole zajęłły się uczennice klasy 4TEI. Dziewczyny potraktowały sprawę całkiem serio i już od rana królowały na holu wydrążone dynie, czarownice na miotłach i koronkowe zjawy napełniając szkolną atmosferę grozą i tajemniczością. Aby zobaczyć jak to wyglądało zapraszamy do naszej galerii.