Szkoła 1GratulacjeZakończenie rokuSzkoła 2Targi edukacyjne 2016_2

Aktualności

Studniówka z czerwonym akcentem

Studniówka z czerwonym akcentem

30 stycznia w 2016 r. na 95 dni przed egzaminami maturalnymi uczniowie klasy czwartej Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie  bawili się na tradycyjnym Balu Studniówkowym w Sali Bankietowej  „Na Fali” w Czersku.

Specjalnie na tę uroczystość pięknie przystrojona sala (przez głównych organizatorów studniówki: Anetę Chirek, Kingę Pestka, Julię Argasińską, Wioletę Kononowicz, Darię Knitter, Aleksandra Drążkowskiego, Pawła Czapiewskiego, Brajana Kobusa, Kamila Czapiewskiego, Damiana Frosta, pod kierunkiem p. Danuty  Sękowskiej ),  elementy stroju uczestników zabawy, w tym panów , gadżety, a nawet tradycyjny polonez, zawierały symboliczny czerwony akcent ( a jaki? -  znajdziecie na zdjęciach).

Gości uroczyście przywitali Martyna Kołatka i Brajan Kobus, którzy zajęli się również pełną konferansjerką tej imprezy. Tradycyjnie  bal studniówkowy rozpoczęto  polonezem z udziałem wszystkich uczniów, zaproszonych gości i nauczycieli.

W czasie Studniówki uczniowie klasy 4TEI odtańczyli belgijkę. Damian Frost, Brajan Kobus i Kamil Czapiewski, z dużą ekspresją, wcielili się w kowbojów  jumpstyle.

Konkurs na najszybszego studniówkowicza  wygrał nauczyciel Marcin Czapiewski, drugie miejsce zajęła uczennica Kinga  Pestka.

W żartobliwej formie przeprowadzono też konkurs na Omnibusa Studniówki,  którym  okazał się ks. Ariel Januszewski.

Dużą atrakcją był retrospekcyjny , dowcipny film nakręcony przez uczniów 4TEI przedstawiający scenki parodiujące  ulubionych nauczycieli, w tym wychowawczynię  p. Iwonę Chmielewską.

W tym roku  Królem Balu został wybrany Brajan Kobus , a Królową Balu została Kinga Pestka.

Po wspaniałej zabawie  przy suto zastawionych wykwintnym jadłem stołach, pozostaną niezapomniane wspomnienia i dobry nastrój, który uprzyjemni trud przygotowywania się  do egzaminu maturalnego, ale też i do egzaminów zawodowych.

Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił DJ  Eugeniusz Leszczyński..

Elwira Bieszke-Binnebesel, dyrektor ZSP w Malachinie