Szkoła 1Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2mrowiecZakończenie roku

Aktualności

Robocza wizyta w zaprzyjaźnionym niemieckim powiecie Ludwigslust - Parchim

Robocza wizyta w zaprzyjaźnionym niemieckim powiecie Ludwigslust - Parchim

W dniach 12 - 14 marca 2016 r. delegacja naszej szkoły, której przewodniczyła Pani Dyrektor, gościła w niemieckich miastach Parchim i Ludwigslust w związku  z jubileuszem 25 - lecia BBS START GmbH - ośrodka kształcenia zawodowego, z którym nasza  szkoła współpracuje od ośmiu lat w zakresie wymiany praktyk uczniowskich. Wizyta miała również na celu ustalenie warunków dalszej współpracy w związku dużymi zmianami jakie zaszły na przestrzeni tych ośmiu lat w BBS.

Najważniejsze, że udało się uzyskać zapewnienie strony niemieckiej o woli dalszej współpracy, a jej forma zostanie wypracowana w czasie kolejnego spotkania, które ma odbyć się w naszej szkole w październiku br. Jest zatem nadzieja, że kolejne rzesze naszych uczniów będą wyjeżdżały do Niemiec, a niemieccy uczniowie będą gościć w naszej szkole podtrzymując nasze bogate już tradycje międzynarodowej współpracy. Więcej zdjęć z tej wizyty w naszej GALERII do której serdecznie zapraszam!

wc