Targi edukacyjne 2016_2GratulacjemrowiecZakończenie rokuSzkoła 2

Akcja "Wigilia"

To już 13 Akcja Wigilia w ZSP w Malachinie. 143 paczki świąteczne dla dzieci przygotowali w tym roku uczniowie i nauczyciele Technikum i ZSZ im. Augustyna Szpregi w Malachinie. Akcje Wigilia organizowane są przez uczniów i nauczycieli ZSP w Malachinie już od 13 lat. Uczniowie od listopada sprzedawali w szkole ciasta swojego wypieku, kanapki, tosty, sałatki, owoce, frytki, krokiety, a nawet myli samochody. W tym roku zebrano ponad 4.762 zł. Najbardziej operatywne i pomysłowe okazałaby się w 2013 roku dwie wśród klas technikum: klasy 3TEI i 1TEI , które zebrały najwięcej pieniędzy i zajęły ex aequo pierwsze miejsca , a wśród od klas zawodowych pierwsze miejsca zajęły klasy : 2 A, 2E, 2C i 1E. Za zebrane pieniądze zostało przygotowanych aż 143 paczki w tym: 86 dla zaproszonych dzieci, 57 paczek dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku – Filia w Malachinie. Koordynatorem Akcji Wigilia 2013 był samorząd uczniowski z dużym udziałem p. Edyty Wulczyńskiej i Iwony Chmielewskiej.