mrowiecSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2Gratulacje

Nie ma mocnych na piłkarzy ręcznych ZSP w Malachinie. Drugi raz z rzędu Mistrzostwo Powiatu Chojnickiego

Wczoraj 21 listopada 2013 r. na sali sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku odbył się Finał Powiatowy Llicealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. W finale wystąpiły 4 drużyny: Zespół Szkół "Nowe Miasto" z Chojnic, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z ul. Kościerskiej z Chojnic, Liceum Ogólnokształcace z Czerska i my czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Malachina. Po zaciętych bojach tylko nasza drużyna odniosła trzy zwycięstwa i bezapelacyjnie zdobyła pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Powiatu Chojnickiego na rok 2013. miejsce drugie zajęła drużyna ZS Chojnice, miejsce trzecie ZSP Nr 1 Chojnice, a czwarte LO Czersk. Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:

ZSP Nr1 - ZS Chojnice 6 : 7

ZSP Malachin - LO Czersk 10 : 3

ZSP Nr1 Chojnice - ZSP Malachin 7 : 13

ZS Chojnice - LO Czersk 6 : 6

ZSP Chojnice - LO Czersk 8 : 6

ZS Chojnice : ZSP Malachin 8 : 10

Z ogromną satysfakcją puchar kapitanowi drużyny Piotrowi Karczyńskiemu wręczał wicedyrektor ZSP W Malachinie Waldemar Czapiewski