mrowiecSzkoła 2Zakończenie rokuGratulacjeTargi edukacyjne 2016_2

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień 14 października, który jest Dniem Edukacji Narodowej przypadł w tym roku w nieden_1.jpg - 148.91 Kbdzielę.
Z tego powodu już w piątek 12 października odbyła się w naszej szkole tradycyjna uroczysta akademia z tej okazji. Tym razem nauczyciele i uczniowie zamienili się miejscami. Wyjątkowo niesforną klasę o trudnym do ustalenia poziomie nauczania stworzyli szanowani na co dzień pedagodzy: panie Edyta Wulczyńska, Kamila Cierzan, Justyna Rokita, Iwona Nakielska i pani dyrektor Elwira Bieszke oraz panowie Piotr Kosobucki, Marcin Czapiewski, Mariusz Pokrzywinski, ksiądz Marcin i wicedyrektor Waldemar Czapiewski. Wszyscy uczniowie tej klasy wystąpili w strojach stanowiących skrzyżowanie wszelkiej maści kostiumów subkulturowych  ze strojami sportowo wczesnoszkolnymi. Nad całą tą zgrają popaprańców zapanować próbowały dzielne nauczycielki  - w tych rolach uczennice klas technikalnych: Marta Wajdzik, Justyna Landowska, Sabina Kaszubowska i Natalia Jarząbek. Śmiechu było co niemiara, a na koniec już na poważnie życzenia wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej całemu Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie w imieniu wszystkich uczniów złożyła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Dominika Ossowska.