GratulacjeSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2mrowiecSzkoła 2

Aktualności

Profilaktyka prospołeczna w ZSP w Malachinie

W dniu 03 czerwca  2013 gościem  ZSP w Malachinie,  był  pan Andrzej Plata, radny powiatu chojnickiego i jednocześnie wychowawca w Schronisku dla Nieletnich w Chojnicach, który w interesujący sposób podzielił się swoją wiedzą i refleksjami na temat szeroko rozumianej profilaktyki prospołecznej.

Na zakończenie swojego wystąpienia p. Andrzej Plata przeprowadził wśród młodzieży zgromadzonej w sali sportowej ZSP w Malachinie badania ankietowe, których celem było uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące, między innymi: zachowań agresywnych, niedostosowań społecznych, możliwości uzyskania pomocy w trudnych sytuacjach, dostępności do zabronionych środków psychoaktywnych itp.

06 czerwca w ZSP w Malachinie odbędzie się kolejne spotkanie pana radnego Platy z tymi uczniami, którzy w poniedziałki odbywają praktyki zawodowe i nie mogli uczestniczyć w zajęciach z profilaktyki w dniu 03.06.2013 r. Spotkania z młodzieżą i badania ankietowe prowadzone są przez p. Andrzeja Platę w szkołach ponadgimnazjalnych w Chojnicach, Czersku, Brusach i Malachinie. Wyniki badań zostaną przedstawione Radnym Powiatu Chojnickiego  oraz biorącym udział w badaniach szkołom.

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZSP w Malachinie