GratulacjeTargi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokumrowiecSzkoła 1

Aktualności

Studniówka uczniów Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie

Studniówka uczniów Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie
27 stycznia w 2024 r. dokładnie na 100 dni przed egzaminami maturalnymi uczniowie piątej klasy Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie bawili się na tradycyjnym Balu Studniówkowym w Hotelu Kavka w Czersku, w specjalnie na tę uroczystość pięknie udekorowanej, przez głównych organizatorów studniówki pod kierunkiem p. Danuty Sękowskiej, sali bankietowej.

 

Martyna Engler i Oskar Baczyński w imieniu całej klasy powitali wszystkich uczestników Studniówki, podziękowali rodzicom, dyrektor szkoły, wychowawcy, wszystkim nauczycielom i w uroczystej formie podsumowali okres spędzony w Technikum w Malachinie.

Życzenia udanej zabawy dla uczniów i ich wychowawcy p. Piotra Kosobuckiego złożyła dyrektor szkoły Elwira Bieszke-Binnebesel.

Bal studniówkowy (w obecności rodziców) rozpoczęto tradycyjnie polonezem.

Poloneza z udziałem wszystkich gości zatańczono również w plenerze, przy fontannie przed Hotelem Kavka.

W czasie Studniówki nie zabrakło licznych atrakcji: pamiątkowej fotograficznej retrospekcji, pysznego tortu ufundowany przez wychowawcę klasy, konkursów i zabaw tanecznych w tym m.in. Belgijki itp.

Królową i Królem Studniówki 2024 głosami nauczycieli i uczniów wybrani zostali: Julia Żywicka i Oskar Skóra.

Po wspaniałej zabawie trwającej niemalże do białego rana, pozostaną niezapomniane wspomnienia i dobry nastrój, który uprzyjemni trud przygotowywania się do egzaminów maturalnych.

Głównymi organizatorkami Studniówki były uczennice: Martyna Engler, Julia Żywicka i Oskar Skóra. Oprawę muzyczną zapewnili i brawurowo poprowadzili oraz stworzyli niezwykle radosny klimat balu ( nasi absolwenci z 2010 i 2009r) Robert Belka i Mateusz Diec. Zdjęcia na Studniówce robiła p. Michalina Narloch.

 


Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZS w Malachinie