Szkoła 1Zakończenie rokuGratulacjeTargi edukacyjne 2016_2mrowiec

Zmiany w planie lekcji od początku drugiego semestru czyli od poniedziałku 15 stycznia 2024

Od poniedziałku 15 stycznia 2024 r rozpoczynamy II semestr. roku szkolnego 2023/2024. W związku z istotnymi zmianami w planie nauczania klasy maturalnej technikum czyli 5TP,  zachodzi konieczność pewnej korekty dotychczsowego planu lekcji.

Z nowym planem lekcji mozecie zapoznać się już dziś klikając na poniższy link:

PLAN LEKCJI NA 2 SEMESTR - od poniedziałku 15 stycznia 2024

lub wybierająć z górnego menu "DLA UCZNIÓW" opcję "PLAN LEKCJI"

Ważna uwaga do planu jest taka, że:

klasy 1B, 1C, 1D i 1E we wtorki mają lekcje co 2 tygodnie i w II semestrze przychodzą do szkoły w następujące wtorki: 23 stycznia, 20 lutego, 05 i 19 marca, 16 i 30 kwietnia, 14 i 28 maja oraz 11 czerwca 2024 roku.

oraz

klasy 3B, 3C, 3D i 3E we wtorki mają lekcje co 2 tygodnie i w II semestrze przychodzą do szkoły w następujące wtorki: 16 stycznia, 13 i 27 lutego, 12 i 26 marca, 09 i 23 kwietnia,  21 maja oraz 04 i 18 czerwca 2024 roku.

W pozostałe wtorki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie to lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Proszę o dokładne przestudiowanie wprowadzinych w planie lekcji zmian i życzę wszystkim uczniom ZS w Malachinie w II semestrze najlepszych ocen na jakie was stać, a wierzę, że stać was na o wiele lepsze oceny niż te otrzymane w I semestrze !

wicedyrektor