mrowiecTargi edukacyjne 2016_2Szkoła 2Szkoła 1Zakończenie roku

Aktualności

Spotkanie opłatkowe w ZS w Malachinie

Spotkanie opłatkowe w ZS w Malachinie
W czwartek 21 grudnia 2023 r. w sali sportowej, pięknie przystrojonej przez nasze koleżanki Danutę Sękowską i Kamilę Cierzan-Czapiewską ( Studio D&K Dekor ) i z dużą  pomocą uczniów z klas Technikum, obyło się coroczne spotkanie opłatkowe wszystkich pracowników i emerytów ZS w Malachinie. Słowa Ewangelii na uroczystość Bożego Narodzenia odczytał nasz katecheta - pan Mateusz Kaszubowski i rozdał  poświęcone opłatki, którymi wszyscy zebrani dzielili się składając sobie życzenia.

Przygotowane przez p. Romana Sijkę - „Karczma Złota Rybka”, jedzenie wszystkim smakowało, a wspólne śpiewanie kolęd wraz  ze specjalnie utworzoną na tę okazję nauczycielską grupą gitarowo-wokalną, w składzie:
pani Patrycja Linda - wokal oraz panowie Marcin Czapiewski - organy elektryczne, Bartosz Jabłonecki - gitara akustyczna i Mariusz Pokrzywinski - gitara akustyczna, wprowadziło w radosny bożonarodzeniowy nastrój.

Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, a przede wszystkim nasi emeryci, byli jak zwykle, tak i w tym roku bardzo grzeczni, dlatego nie zabrakło dla nich świątecznych prezentów.
Dziękujemy naszemu absolwentowi panu Mateuszowi Lenz za wypożyczenie stołów i krzeseł ( jak co roku możemy liczyć na jego życzliwość !)

I w tej świątecznej atmosferze  życzymy Wszystkim: Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i bardzo dobrego 2024 roku!

Elwira Bieszke-Binnebesel
zdjęcia: Patrycja Linda i Tomasz Rolbiecki