Szkoła 2mrowiecTargi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokuSzkoła 1

Jest już nowy plan lekcji - koniecznie zapoznaj się z uwagami do tego planu!!!

To już jest koniec... wakacji niestety ! Czas pomyśleć o nowym roku szkolnym 2023/2024.

Możecie już zapoznać się z obowiązującym od wtorku 5-go września 2023 r. planem lekcji klikając poniższy link:

PLAN LEKCJI

Plan lekcji jest zawsze dostępny na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu  DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI

Prezentowany plan lekcji nie zawiera jeszcze szczegółowego przydziału sal lekcyjnych - znak @ oznacza tzw. salę wirtualną, ten przydział będzie dokonany na poczatku przyszłego tygodnia, a na każdy bieżący dzień przydział sal lekcyjnych jest zawsze prezentowany w gablocie na dolnym holu szkoły..

W bieżącym roku szkolnym będziemy mieli następujące klasy pierwsze:

KLASY BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA:

1A - klasa wielozawodowa BSIsS - wychowawca: pani Justyna Rokita

1B - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - mechanik pojazdów samochodowych - wychowawca pan:  Mariusz Jażdżewski

1C - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - sprzedawca - wychowawca pani: Kamila Karcz

1D - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - stolarz - wychowawca pan:  Marcin Czapiewski

1E - klasa wielozawodowa bez zawodu wiodącego - wychowawca pan:  Dariusz Ossowski

KLASA TECHNIKUM im. AUGUSTYNA SZPRĘGI W MALACHINIE

1T - klasa dwuzawodowa - technik ekonomista + technik informatyk - wychowawca pani:  Dorota Borzyszkowska

UWAGA!

KLASY PIERWSZE i KLASY TRZECIE BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA  WE  WTORKI  CHODZĄ DO SZKOŁY CO 2 TYGODNIE!!!

Ważna uwaga do planu jest taka, że:

klasy 1B, 1C, 1D i 1E we wtorki mają lekcje co 2 tygodnie, począwszy od wtorku 5 września. To znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące wtorki: 05.IX, 19.IX, 03.X, 17.X, 31.X, 14.XI, 28.XI, 12.XII 2022 roku oraz 09.I 2024 roku.
W pozostałe wtorki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

klasy 3B, 3C, 3D i 3E we wtorki mają lekcje co 2 tygodnie, począwszy od wtorku 12 września. To znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące wtorki: 12.IX, 26.IX, 10.X, 24.X, 07.XI, 21.XI, 05.XII, 19.XII 2023 roku oraz 02.I i 16.I 2024 roku.

Drugi semestr rozpoczyna się od 22 stycznia 2024 roku, a ferie zimowe dla naszego województwa przypadaja od 29 stycznia do 11 lutego 2024 roku.

W związku z tym, że zajęcia we wtorki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Życzę powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski