mrowiecSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2Zakończenie roku

Matury 2023 w Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie

Absolwenci Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie 4 maja 2023r. rozpoczęli egzaminy maturalne ( jako ostatni rocznik jeszcze w formule z 2015 roku) , pisemnym egzaminem z języka polskiego.

Do egzaminu przystąpiło 31 tegorocznych  absolwentów Technikum.

5 maja od godziny 9,00 absolwenci będą zdawać egzamin pisemny z języka angielskiego, a od godz. 14,00 z języka niemieckiego.

Trzeci dzień egzaminów maturalnych, to poniedziałek 8 maja,  tym razem z większym stresem dla zdających, bo z matematyki, do którego przystąpi 40 zadających, w tym 31 tegorocznych  absolwentów Technikum  oraz absolwenci z poprzednich lat i absolwenci z innych szkół skierowani przez Okręgową Komisje Egzaminacyjną w Gdańsku do naszej szkoły.

Później kolejne egzaminy w zakresie rozszerzonym: 9 maja z języka angielskiego , 12 maja z matematyki, 16 maja z geografii, 17 maja z języka polskiego, a matury ustne z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego od 15 do 18 maja.

Wszystkim zdającym życzymy szczęścia  i pozytywnych wyników na egzaminach.

Pozdrawiam Elwira Bieszke dyrektor ZS w Malachinie

Zdjęcia Elwira Bieszke