Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2Zakończenie rokuGratulacjeSzkoła 1

Drogi uczniu Zespołu Szkół w Malachinie, jeżeli masz brata lub siostrę który w tym roku będzie kończył ósmą klasę to powiadom go o tym wydarzeniu koniecznie!!!

UWAGA!  UWAGA!  UWAGA!

Od poniedziałku 15 maja br. rusza rekrutacja do szkół ponadpodstawowych dla obecnych ósmoklasistów.

Rekrutacja do naszej szkoły i wszystkich szkół powiatu chojnickiego będzie przebiegała podobnie jak w roku ubiegłym w systemie elektronicznym na platformie nabor-pomorze.edu.com.pl

Aby ułatwić tegorocznym ósmoklasistom i ich rodzicom korzystanie z systemu naboru firma VULCAN czyl twórca platformy do elektronicznego naboru zaprasza jutro czyli w czwartek 11 maja br. na następujące wydarzenie:

Aby przejść do linku do wydarzenia oraz móc obejrzeć załaczone filmy instruktarzowe należy kliknąć w zamieszczony poniżej link

Link do strony informacyjnej o "WYDARZENIU"

Powiadom również mamę i tatę jeśli masz brata lub siostre w ósmej klasie!

A jeżeli nie będzie mógł w tym wydarzeniu uczestniczyć na żywo to będzie mógł w kazdej chwili z załączonęj strony pobrać filmy instruktarzowe i obejrzeć w dowolnym dogodnym dla niego czasie.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tegorocznej rekrutacji zwróć się do wicedyrektora ZS w Malachinie

Waldemar Czapiewski