GratulacjeSzkoła 1Zakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2mrowiec

Aktualności

Wiosennisko 2023

Wiosennisko 2023

W pierwszy dzień wiosny 2023 roku w sali sportowej odbyła się już po raz dziewiąty impreza pod nazwą wymyśloną kiedyś przez pana Bartosza Jabłoneckiego „WIOSENNISKO", W tym roku impreza została przygotowana przez samorząd uczniowski dowodzony przez Laurę Wajdzik, krórą dzielnie wspierały Martyna Engler, Julita Żywicka, Colin Wojciechowska, Paulina Bernhagen i Patrycja Matern. Pieczę nad całością sprawowała jak zwykle opiekunka samorządu uczniowskiego pani Iwona Chmielewska.


Wiosennisko” tak jak i w latach poprzednich miało na celu zachęcenie uczniów i nauczycieli do wspólnej zabawy dla uczczenia pierwszego dnia wiosny.

Przed rozpoczęciem zabawy dyrektor szkoły zaapelowała do uczniów o oddawanie krwi w 52 szkolnej akcji krwiodawstwa.


Jury w składzie : Elwira Bieszke-Binnebesel, Wiesław Brzeziński, Magdalena Bruzdowicz i Kamila Karcz oceniło: pomysł na nazwę reprezentacji klas ( najwyżej ocenione zostały Wiosennisko Emilki z 1C, i Świstaki bez Piotrusia z klasy 4TP, były też: Tulipany z 2T, Sarenki z 1T, Kwiatki z 1D, Zielarze z 1B i Kwiatuszki z 3D) ),

wykonanie Marzanny ( pierwsze miejsce w tej konkurencji zajęła drużyna Kwiatuszków z 3D i Świstaków bez Piotrusia)

w konkurencji na Modną Wiosenkę pierwsze miejsce zajęła drużyna Kwiatuszków z 3D, ) poza tym odbyły się konkursy Krzyżówka Wiosenna, konkurs wiedzy o szkole, konkurs wiedzy ogólnej na temat zjawisk wiosennych.


Wszystkie drużyny klasowe były bardzo dobrze przygotowane do Wiosenniska, jednakże na szczególne wyróżnienie zasłużyły i dały powód do dumy swoim wychowawcom : Piotrowi Kosobuckiemu, Renacie Jaworskiej, Joannie Jasińskiej i Marcinowi Czapiewskiemu klasy: 4TEI, 1C, 1T i 3D, 2T.

Oprawa muzyczną zapewnił „Wisenny didżej” p. Bartosz Jabłonecki


Zdjęcia z imprezy wykonane przez Colin Wojciechowską możecie obejrzeć jak zwylke w naszej GALERII

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZS w Malachinie