Szkoła 2Szkoła 1Zakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2mrowiec

Aktualności

Po feriach zmiany w planie lekcji ! Zobacz już dziś !

Po feriach zmiany w planie lekcji ! Zobacz już dziś !

Od poniedziałku 30 stycznia 2023 r rozpoczynamy II semestr. roku szkolnego 2022/2023. W związku z istotnymi zmianami w planie nauczania klasy maturalnej 4TG,  zachodzi konieczność pewnej korekty dotychczsowego planu lekcji.

Z nowym planem lekcji mozecie zapoznać się już dziś klikając na poniższy link:

PLAN LEKCJI NA 2 SEMESTR - od poniedziałku 30 stycznia 2023

lub wybierająć z górnego menu DLA UCZNIÓW opcję PLAN LEKCJI

Ważna uwaga do planu jest taka, że:

klasy 1B, 1C, 1D i 1E oraz 3A w piątki mają lekcje co 2 tygodnie i w II semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 03.II, 17.II, 03.III, 17.III, 31.III, 14.IV, 28.IV, 12.V, 26.V oraz i tu UWAGA! 02.VI i 16.VI 2023 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie to lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Proszę o dokładne przestudiowanie wprowadzinych w planie lekcji zmian i życzę wszystkim uczniom ZS w Malachinie w II semestrze najlepszych ocen na jakie was stać, a wierzę, że stać was na o wiele lepsze oceny niż te otrzymane w I semestrze !

Pozdrawiam

wicedyrektor