Targi edukacyjne 2016_2GratulacjeSzkoła 1Szkoła 2Zakończenie roku

RZYMSKA STUDNIÓWKA UCZNIÓW TECHNIKUM WMALACHINIE

Uczniowie klasy 4TG Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie, będąc w drugiej klasie wybierali się na wycieczkę do Rzymu – COVID pokrzyżował im plany.

Marzenia pozostały, dlatego, w sobotę 14 stycznia 2023 podczas swojej Studniówki w Domu Weselnym Wielewiak we Wielu – wszyscy, w tym również zaproszeni rodzice,  przenieśli się do … Rzymu.

Zaproszenia, pięknie udekorowana sala, polonez, przebieg uroczystości, urozmaicone menu, oryginalny tort, a nawet muffinki utrzymane były w Rzymskiej konwencji.

Całość uroczystości poprowadzili Patrycja Matern i Jakub Landmesser. Były podziękowania i kwiaty dla dyrektor, wychowawczyni, nauczycieli i rodziców, a także konkurs wiedzy o szkole, który zakończył się remisem nauczycieli i uczniów!

Podczas balu wybrano Królową i Króla Studniówki 2023, którymi zostali Daria Ossowska i Oskar Dulski.

Pyszny tort „Rzymskie Colloseum”  ufundowany przez wychowawczynię klasy p. Kamilę Cierzan-Czapiewską pokroili:  Król i Królowa Studniówki.

Głównymi organizatorami balu, pod czujnym okiem wychowawczyni byli: Patrycja Matern, Daria Ossowska, Alicja Stosik, Martyna Szydełko, Kacper Augustyński, Oskar Dulski, Paweł Gnaczyński, Ksawery Ginter, Jakub Landmesser, Wojciech Linda, Adrian Ossowski, Piotr Ossowski, Kacper Perszewski, a jak zwykle świetną muzyczną oprawę zapewnił DJ Kosu Dawid Kosiedowski.

Udana Rzymska Studniówka równa się sukces na egzaminach maturalnych! za co trzymają kciuki rodzice, nauczyciele i sami zainteresowani - uczniowie klasy 4TG!

Zdjęcia ze Studniówki zrobione przez p. Agatę Zabrocką można obejrzeć w GALERII (tutaj wszystkie zdjęcia) na naszej szkolnej stronie internetowej oraz w serwisie wizjalokalna -  www.wizjalokalna.pl (tutaj część zdjęć)

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZS w Malachinie