GratulacjeSzkoła 1Szkoła 2Targi edukacyjne 2016_2mrowiec

I TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZSP W MALACHINIE

25 kwietnia 2013 w Sali sportowej ZSP w Malachinie odbył się pierwszy międzyszkolny turniej dziewcząt w piłce nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły im. Augustyna Szpręgi. W turnieju wzięły udział drużyny z Liceum Ogólnokształcącego w Czersku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brusach i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie.Wyniki meczów :Malachin- Brusy 6:2, LO Czersk – ZSP Malachin : 3:9, LO Czersk ZSP Brusy 1:2 Bilans bramek : ZSP w Malachinie 15 zdobyte, 5 stracone, LO Czersk 4 zdobyte, 11 straconych,  ZSP Brusy 4 zdobyte, 7 straconychPierwsze miejsce zdobyła drużyna z ZSP w Malachinie, na drugie ZSP Brusy, trzecie LO Czersk.Skład drużyn: ZSP Brusy – Magdalena Leszczyńska – kapitan drużyny,  Paulina Górska, Ewelina Górska, Klaudia Gronowska, Alicja Kobus, Paulina Bruska, Dorota Piekarska, Marietta Kobus, Karolina Zblewska, Angelika Erdman, trenerzy- p. Marek Rodzeń i p. Karol Gierszewski. LO Czersk – Monika Kloskowska kapitan drużyny, Monika Szwil, Martyna Borzyszkowska, Paulina Wąs, Magdalena Jankowska, Julia Stosik, Aleksandra Momot, Monika Hinc, Agnieszka Delikta, Alicja Januszewska , opiekun drużyny –p. Joanna Fidurska. ZSP Malachin – Kamila Lorbiecka – kapitan drużyny, Karolina Łosińska, Kamila Lorbiecka, Agata Nilek, Daria Kononowicz, Justyna Landowska, Patrycja Majkowska, Laura Wieczorek, Daria Knitter, trener – p. Janusz Sękowski. Królową strzelców tego turnieju została : Karolina Lorbiecka z ZSP w Malachinie, która zdobyła 8 bramek.Mecze sędziował p. Marcin Czapiewski , a  komentował p. Waldemar Czapiewski. Wręczając puchary i dyplomy zwycięskim drużynom Dyrektor ZSP w Malachinie  Elwira Bieszke-Binnebesel podziękowała p. Januszowi Sekowskiemu, Dariuszowi Ossowskiemu i Marcinowi Czapiewskiemu za zorganizowanie rozgrywek, a wszystkim drużynom za aktywny udział i stworzenie miłej, sportowej atmosfery.

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyr. ZSP w Malachinie

Zapraszamy do naszej galerii!