Targi edukacyjne 2016_2GratulacjeSzkoła 2Zakończenie rokumrowiec

Aktualności

UWAGA! Aktualizacja planu lekcji !!!

UWAGA! Aktualizacja planu lekcji !!!

Jak zwykle na początku nowego roku szkolnego jest dużo spraw związanych z poszukiwaniem najlepszych rozwiązań organizacyjnych. I właśnie w związku z tymi poszukiwaniami nastąpiły drobne korekty przydziału zajęć nauczycieli i co za tym idzie drobne zmiany w planie lekcji.
Proszę zatem o zapoznanie się z tą skorygowana wersją planu lekcji klikając na poniższy link:

PLAN LEKCJI OD 1 WRZEŚNIA 2022 R.

Oczywiście gdy ten artykuł stanie się już niedostępny to przypominam, że dostęp do planu lekcji na naszej stronie internetowej znajduje się w górnym MENU w sekcji  DLA UCZNIA / PLAN LEKCJI

Nic nie zmieniło się w kwesti piątków klas pierwszych branżowej szkoły I stopnia, natomiast w takim samym trybie w piątki co dwa tygodnie będzie chodzić do szkoły klasa 3A. Przypominam zatem jeszcze raz harmonogram piątków, w które klasy 1B, 1C, 1D, 1E i  3A  przychodzą w I semestrze do szkoły:

to znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 09.IX, 23.IX, 07.X, 21.X, 4.XI, 18.XI, 02.XII, 16.XII  2022 roku.

W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Jeszcz raz życzę powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski