mrowiecGratulacjeTargi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokuSzkoła 1

Jest już nowy plan lekcji - koniecznie zapoznaj się z uwagami do tego planu!!!

To już jest koniec... wakacji niestety ! Czas pomyśleć o nowym roku szkolnym 2022/2023.

Możecie już zapoznać się z obowiązującym od piątku 2-go września 2022 r. planem lekcji klikając poniższy link:

PLAN LEKCJI

Plan lekcji jest zawsze dostępny na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu  DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI

Prezentowany plan lekcji nie zawiera jeszcze szczegółowego przydziału sal lekcyjnych - znak @ oznacza tzw. salę wirtualną, ten przydział będzie dokonany na poczatku przyszłego tygodnia, a na każdy bieżący dzień przydział sal lekcyjnych jest zawsze prezentowany w gablocie na dolnym holu szkoły..

W bieżącym roku szkolnym będziemy mieli następujące klasy pierwsze:

KLASY BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA:

1A - klasa wielozawodowa BSIsS - wychowawca: pani Ewa Bloch

1B - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - mechanik pojazdów samochodowych - wychowawca pan:  Tomasz Rolbiecki

1C - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - sprzedawca - wychowawca pani: Renata Jaworska

1D - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - stolarz - wychowawca pani:  Elżbieta Gornowicz

1E - klasa wielozawodowa bez zawodu wiodącego - wychowawca pani:  Dorota Thiede

KLASA TECHNIKUM im. AUGUSTYNA SZPRĘGI W MALACHINIE

1T - klasa dwuzawodowa - technik ekonomista + technik informatyk - wychowawca pani:  Joanna Jasińska

UWAGA!

KLASY PIERWSZE BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA W PIĄTKI CHODZĄ DO SZKOŁY CO 2 TYGODNIE!!!

Ważna uwaga do planu jest taka, że klasy 1B, 1C, 1D i 1E w piątki mają lekcje co 2 tygodnie, począwszy od piątku 9 września. To znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 09.IX, 23.IX, 07.X, 21.X, 4.XI, 18.XI, 02.XII, 16.XII  2022 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

UWAGA!

Ze względu na to, że ferie zimowe dla wojewodztwa pomorskiego w roku szkolnym 2022/2023 przypadają już od 16 do 29 stycznia, pierwszy semestr będzie wyjątkowo krótki bo będzie się kończył 13 stycznia 2023 roku, z tym, że w piatek 6 stycznia przypada Święto Trzech Króli, a piątek 13 stycznia  jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych z powodu egzaminów zawodowych w sesji zimowej - w ten piątek uczniowie branżówki idą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Życzę powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski