GratulacjeSzkoła 2mrowiecSzkoła 1Zakończenie roku

Aktualności

Studniówka w hawajskim klimacie!

17 stycznia w 2014 roku,  na 109 dni przed egzaminami maturalnymi, uczniowie klasy czwartej Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie, bawili się na tradycyjnym Balu Studniówkowym w czerskim hotelu „ROAL”.

 Na gości czekała sala specjalnie na tę uroczystość pięknie przystrojona  przez głównych organizatorów studniówki: Damiana Babińskiego, Beatę Nakielską, Aleksandrę Sikorską, Adelę Pałubicką, Angelikę Wielewicką, Ewelinę Miętką, Paulinę Szwarc, Kalinę Tachasiuk, Paulinę Ossowską, Łukasza Narlocha, Joannę Tomczyk, Agnieszkę Sumionkę  pod kierunkiem p. Danuty  Sękowskiej.  Elementy stroju uczestników zabawy, gadżety utrzymane były w klimacie Hawajów.

Gości uroczyście przywitali:  Adela Pałubicka i Damian Babiński, a specjalne, pełne życzliwości słowa do swoich uczniów skierował, wyraźnie wzruszony tą chwilą, wychowawca Bartosz Jabłonecki. Tradycyjnie słowa: „poloneza czas zacząć” wypowiedziała pani dyrektor Elwira Bieszke- Binnebesel i ten jedyny niezwykły w życiu każdego maturzysty bal został rozpoczęty. Zgrana klasa 4TEI wspólnie z gośćmi zatańczyła dynamiczną i efektowną „belgijkę”.
Na szczęście, by Studniówka była niezapomniana i wyjątkowa, a egzaminy maturalne i zawodowe zdane, o godz. 22, za zgodą Burmistrza Czerska odbył się pokaz sztucznych ogni, jako prezent od bombowego wychowawcy klasy p. Bartosza Jabłoneckiego dla swoich ulubionych uczniów.

W czasie Studniówki wszyscy uczniowie 4TEI odśpiewali autorski  hymn na cześć swojego wychowawcy, a Adela Pałubicka i Damian Babiński wygłosili  fraszki na temat nauczycieli uczących tę klasę.
Ponadto w trakcie świetnej zabawy na parkiecie wybrano  Królową  i Króla  Hawajskiej Studniówki 2014, którymi zostali: Aleksandra Sikorska i Damian Kaszubowski. Tytuł  Wicekrólowej i Wicekróla Studniówki przypadł Ewelinie Miętkiej i Damianowi Babińskiemu. Miss Foto wybrano Aleksandrę Sikorską, Mister Foto Mateusza Remisza. Po wspaniałej zabawie pozostaną niezapomniane wspomnienia i dobry nastrój, który uprzyjemni trud przygotowywania się  do egzaminu maturalnego.
Oprawę muzyczną zapewnił zespół DUET z Czerska.
Zdjęcia autorstwa studia Foto-Narloch obejrzeć można w serwisie www.wizjalokalna.pl
Tekst: Elwira Bieszke-Binnebesel, dyrektor ZSP w Malachinie