Zakończenie rokuGratulacjemrowiecSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2

Aktualności

Studniówka uczniów Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie

Studniówka uczniów  Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie

W sobotę 28 stycznia 2022 r. na 95 dni przed egzaminami maturalnymi, uczniowie klasy czwartej Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie,  bawili się na tradycyjnym Balu Studniówkowym, który tym razem obył się w restauracji  „Pod Sosną” w Śliwicach.

Życzenia udanej zabawy dla klasy czwartej  technikum i ich wychowawczyni p. Joanny Jasińskiej złożyła dyrektor szkoły Elwira Bieszke-Binnebesel

Tradycyjnie bal studniówkowy rozpoczęto polonezem z udziałem wszystkich uczniów, zaproszonych gości i nauczycieli.

Malwina Miszczyńska i Kacper Piotrowski w imieniu całej klasy podziękowali Pani Dyrektor, swojej wychowawczyni oraz wszystkim nauczycielom i w uroczystej formie podsumowali okres spędzony w Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie.

Miss i Mister Studniówki 2022 głosami nauczycieli i uczniów wybrani zostali :Natalia Durajewska i Piotr Kolasiński.

Specjalne zagadki kierowane do wychowawczyni i jej klasy oraz „talizmany” mające pomóc w zdaniu egzaminów maturalnych przygotował i wręczył, z sentymentem wspominający tę klasę, emerytowany już nauczyciel pan Kazimierz Bieszke.

Po wspaniałej zabawie trwającej niemalże do białego rana, pozostaną niezapomniane wspomnienia i dobry nastrój, który uprzyjemni trud przygotowywania się do egzaminu maturalnego, ale też i do egzaminów zawodowych.

Głównymi organizatorkami Studniówki były uczennice: Katarzyna Linda, Wiktoria Kiełpińska i Malwina Miszczyńska, oprawę muzyczną zapewnił DJ Kosu Dawid Kosiedowski.

Więcej zdjęć ze studniówki w naszej GALERII ( górne menu / Informacje / Galeria zdjęć )

pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel