Szkoła 2mrowiecSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2Zakończenie roku

Komunikat z 14 grudnia 2021r Dyrektora Szkoły w sprawie wywiadówki międzysemestralnej

Komunikat z 14 grudnia 2021r  Dyrektora Szkoły  w sprawie wywiadówki międzysemestralnej

W związku z COVID-19 w Zespole Szkół w Malachinie :

1. Zaplanowane na 17 grudnia 2021r dla całej szkoły stacjonarne wywiadówki nie odbędą się. Rodzice uczniów zainteresowani osobistą wizytą w szkole i spotkaniem z nauczycielem i wychowawcą proszeni są o kontakt z wychowawcami w tej sprawie – telefoniczny, e-mailowy lub na  e-dzienniku.
  2. Do 16 grudnia 2021r nauczyciele wystawiają proponowane na I semestr  oceny,  które uczniowie mają prawo poprawiać najpóźniej do 18 stycznia 2022r.
  3. Wychowawcy klas zostają zobowiązani do powiadamiania rodziców o przewidywanych nieklasyfikowaniach lub niedostatecznych ocenach z przedmiotu – w terminie od 20 grudnia 2021r.
  4. Rodzice proszeni są o sprawdzenie ocen swoich dzieci w e-dzienniku oraz  kierowanie ewentualnych  pytań, wątpliwości i uwag do wychowawców i nauczycieli przedmiotu – z wykorzystaniem przede wszystkim e-dziennika.

Przypominam również, iż w dniach 20, 21, 22 grudnia 2021  oraz 3,4,5 i 7 stycznia 2022r zajęcia będą odbywać się on-line na platformie G-SUITE, przede wszystkim na MEET.

Dyrektor Zespołu Szkół w Malachinie Elwira Bieszke-Binnebesel