mrowiecTargi edukacyjne 2016_2GratulacjeSzkoła 2Szkoła 1

Ostatnia w tym semestrze korekta planu lekcji

Uwaga! Uwaga!

Od poniedziałku 18 października br. wchodzi w życie ostatnia (mam nadzieję...) w tym semestrze korekta planu lekcji. Zmiana została spowodowana uwagami pracodawców, którym zależy żeby uczniowie więcej czasu poświęcali praktycznej nauce zawodu. I zgodnie z tymi uwagami klasa 2A będzie od przyszłego tygodnia przychodzić we wtorki co drugi tydzień. To znaczy, że przychodzą do szkoły we wtorek 26-go pażdziernika, potem 9 i 23 listopada, potem 7 i 21 grudnia oraz 4 i 18 stycznia. Pozostałe wtorki chodzą do swoich zakładów pracy na praktyczna naukę zawodu.

Ta zmiana skutkuje pewnymi drobnymi zmianami w planach lekcji innych klas, dlatego prosze o zapoznanie się  z nową wersją planu lekcji opublikowanego na naszej stronie internetowej w górnym menu DLA UCZNIA / PLAN LEKCJI lub po prostu po kliknięciu na poniższy link:

PLAN LEKCJI OD 18 PAŹDZIERNIKA 2021

Oczywiście zaktualizowana wersja planu lekcji pojawi się również od poniedziałku w naszym e-dzienniku.

wicedyrektor