Szkoła 1GratulacjeTargi edukacyjne 2016_2mrowiecSzkoła 2

Aktualności

Profilaktyka próchnicy – warsztaty plus prezent!

Profilaktyka próchnicy – warsztaty plus prezent!

Drodzy rodzice, uczniowie, wychowawcy  i nauczyciele!

Zgłosiłam ZS w Malachinie do rekomendowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki programu edukacyjno-profilaktycznego w zakresie próchnicy zębów  „Profilaktyka próchnicy- ugryź z nami ten temat”, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz dotacji celowej z budżetu państwa.

W dniach 27, 29 i 30 września 2021r uczniowie  naszej szkoły wezmą udział w warsztatach szkoleniowych prowadzonych przez przedstawicieli Artmedicy sp. zoo (  firmy, która wygrała przetarg na obsługę tego programu ).

Warsztaty będą odbywały się w czasie zajęć lekcyjnych, będą trwały 1 godzinę, a na zakończenie każdy uczeń, który weźmie w nich udział, a przedtem dostarczy wypełnione i podpisane przez rodziców formularze (uczniowie pełnoletni sami je wypełniają i podpisują), otrzyma prezent: szczoteczkę elektryczną do zębów, pastę do zębów, nici dentystyczne i płyn do płukania ust.

Proszę o dopełnienie formalności by umożliwić  uczniom wzięcie udziału w tych zajęciach ( i odbioru prezentu ), wg poniższego harmonogramu:

  • 27 września  poniedziałek klasy:  2B, 2C, 2D, 3DG, 3BG, 3CG
  • 29 września środa klasy: 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 2A, 2T, 3TP, 4TEI
  • 30 września czwartek: 1T, 3AG, 3AP, 3BP, 3CP, 3DP, 3TG

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel - dyrektor szkoły