Zakończenie rokuSzkoła 1Szkoła 2mrowiecGratulacje

Aktualności

UWAGA RODZICU - ZADBAJ O SWOJE DZIECKO ! UBEZPIECZ DZIECKO OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW! Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2021-2022!

UWAGA RODZICU - ZADBAJ O SWOJE DZIECKO ! UBEZPIECZ DZIECKO OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW! Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2021-2022!

Szanowni Rodzice !

Z uwagi na stan zagrożenia epidemią i obostrzenia sanitarne - ubezpieczamy młodzież od wypadków zdalnie on-line za pomocą linka i kodu szkoły:

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05121

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo ( komputer/telefon), całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Szczegóły w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) - patrz linki poniżej:

OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny

Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny

Karta produktu: https://bezpieczny.pl/dokument/karta-produktu-bezpieczny

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W razie chęci skorzystania z pomocy z Opiekuna Szkoły jest możliwość, że za pomocą technologii parowania ekranów, pośrednik pomoże zawrzeć Państwu polisę bezpiecznie dla Państwa bez wychodzenia z domu na odległość za pomocą kodu, który jest generowany na wyżej wymienionej stronie - wystarczy wygodnie usiąść się przed ekranem swojego komputera.

UWAGA! Ubezpieczenie można zawrzeć przez cały rok na pełen rok.

POŚREDNIK OPIEKUN NNW SZKOLNEGO: Barbara Polańska-Matuszek, Tel. 690 950 555

E-mail: bmatuszek@bezpieczny.pl, KOD dedykowany Placówce 05121

Pobierz ulotkę: Oferta indywidualnego ubezpieczenia