GratulacjeZakończenie rokumrowiecSzkoła 2Targi edukacyjne 2016_2

Jest już nowy plan lekcji - koniecznie zapoznaj się z uwagami do tego planu!!!

To już jest koniec... wakacji niestety ! Czas pomyśleć o nowym roku szkolnym 2021/2022.

Możecie już zapoznać się z obowiązującym od czwartku 2-go września 2021 r. planem lekcji.

PLAN LEKCJI

Plan lekcji jest zawsze dostępny na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI

W związku z trwającą pandemią koronawirusa plan lekcji nie zawiera jeszcze szczegółowego przydziału sal lekcyjnych, bo ten będzie na bieżąco dostosowywany tak, aby spełnione były obostrzenia zmiejszajace ryzyko zachorowań uczniów przebywajacych w szkole.

W bieżącym roku szkolnym będziemy mieli następujące klasy pierwsze:

KLASY BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA::

1A - klasa wielozawodowa BSIsS - wychowawca pani Mirosława Lorek-Czapiewska

1B - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - mechanik pojazdów samochodowych - wychowawca pan Mateusz Kaszubowski

1C - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - sprzedawca - wychowawca pani Gabriela Wrycza

1D - klasa wielozawodowa bez zawodu wiodącego - wychowawca pani Iwona Nakielska

1E - klasa wielozawodowa bez zawodu wiodącego - wychowawca pan Mateusz Kaszubowski

KLASA TECHNIKUM im. AUGUSTYNA SZPRĘGI

1T - klasa dwuzawodowa - technik ekonomista + technik informatyk - wychowawca pani Iwona Chmielewska

UWAGA!

KLASY PIERWSZE I KLASY TRZECIE  BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA W PIĄTKI CHODZĄ DO SZKOŁY CO 2 TYGODNIE!!!

Ważna uwaga do planu jest taka, że klasy 1B, 1C, 1D i 1E w piątki mają lekcje co 2 tygodnie, począwszy od piątku 3 września. To znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 03.IX, 17.IX, 01.X, 15.X, 29.X, 12.XI, 26.XI, 10.XII oraz  07 i 21.I. 2021 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

Również klasy 3B, 3C i 3D w piątki chodzą do szkoły naprzemiennie co 2 tygodnie począwszy od piątku 11 września.: To znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 10.IX, 24.IX, 08.X, 22.X, 05.XI, 19.XI, 03.XII, 17.XII oraz  14.I. 2021 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Życzę powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski