mrowiecTargi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokuSzkoła 2Gratulacje

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY umieszczony na e-dzienniku VULCAN w dniu 27 maja 2021r

Dzień dobry, 27 maja mija termin wystawienia ocen przewidywanych na koniec roku oraz poinformowania o nich rodziców i uczniów. Dziennik elektroniczny jest źródłem tych informacji, ale wychowawcy klas zostali dodatkowo zobowiązani do indywidualnego poinformowania rodziców tych uczniów, którym "grożą" na koniec roku szkolnego oceny niedostateczne.

Do 18 czerwca uczeń ma prawo poprawić przewidywaną ocenę roczną, nauczyciele wiedzą o tym prawie i mają dobrą wolę by umożliwić uczniom poprawę ocen.

Uczniów i rodziców proszę o współpracę z nauczycielami, celem ustalenia terminu i zakresu materiału do poprawy. Apeluję aby nie uciekać od problemu, nie zostawiać rozliczenia na ostatni moment, a przede wszystkim nie bać się poprosić nauczyciela o pomoc.

Wszystkim życzę dobrej woli, życzliwości i wzajemnego zrozumienia w ostatnich tygodniach nauki , dzięki czemu bez zbędnego i niepotrzebnego stresu zakończymy z sukcesem ten niewątpliwie trudny i nietypowy rok szkolny.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor szkoły