Szkoła 1Zakończenie rokumrowiecTargi edukacyjne 2016_2Gratulacje

Już za rok matura ...za godzinę...JUŻ !!!

Nasi świeżo upieczeni absolwenci Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie dziś czyli we wtorek 4 maja 2021 r. rozpoczęli egzaminy maturalne. Na pierwszy ogień jak zwykle pisemny egzamin z języka polskiego.

Do egzaminu przystąpiło 24 absolwentów Technikum i 13 Czerskiej Szkoły Realnej. Wszyscy zdający zgodnie z zaleceniami MEiN, GIS i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, przybyli do szkoły w maseczkach, musieli zachować wymaganą odległości co najmniej 1,5 metra od siebie oraz skorzystać z urządzeń do dezynfekcji rąk,

5 maja będą zdawać egzamin z matematyki, 6 maja z języka angielskiego, 12 maja z biologii i 13 maja z języka niemieckiego.

Później kolejne egzaminy tym razem zawodowe, w zawodzie technik ekonomista i informatyk, które potrwają od 22 czerwca do 2 lipca 2021r.

Wszystkim zdającym życzymy zdrowia i pozytywnych wyników na egzaminach.

Elwira Bieszke, dyrektor ZS w Malachinie

Zdjęcia: Patrycja Linda