Szkoła 1mrowiecSzkoła 2Zakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2

Komunikat dyrektora szkoły z 29 kwietnia 2021 r.

Przypominam, iż zgodnie z terminarzem pracy szkoły na rok szkolny 2020-2021 dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych są dni 4 i 5 maja ( wtorek i środa) z powodu organizacji matur z języka polskiego i matematyki.

Uczniowie branżowej szkoły I stopnia w te dni powinni zgłosić się na praktyki do swoich zakładów pracy.

Dni 1, 2 i 3 maja są dniami świątecznymi, a więc wolnymi, nie tylko od zajęć dydaktycznych w szkole, ale i od praktyk zawodowych.

W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne po raz kolejny nie możemy świętować rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w takim wymiarze jak byśmy tego chcieli. Święto to kojarzy nam się z biało-czerwoną flagą. Apeluję do wszystkich o wywieszenie flag narodowych na budynkach, balkonach, masztach - niech będzie to symbolem naszego patriotyzmu i solidarności. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, życzę miłego i zdrowego weekendu majowego.

Elwira Bieszke- Binnebesel dyrektor szkoły