mrowiecGratulacjeSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2Szkoła 2

Nowy PLAN LEKCJI na II semestr roku szkolnego 2020/2021

Od poniedziałku 1 lutego 2012 r rozpoczynamy II semestr. roku szkolnego 2020/2021. W związku z istotnymi zmianami w planie nauczania klasy maturalnej 4TEI zachodzi konieczność pewnej korekty dotychczsowego planu lekcji.

Z nowym planem lekcji mozecie zapoznać się już dziś na naszej stronie internetowej wybierająć z górnego menu DLA UCZNIÓW opcję PLAN LEKCJI

W związku z przedstawinymi dziś przez rząd nowymi decyzjami w sprawie obostrzeń obowiązujących po 31 stycznia br. w związku z SARS COVID-2 przynajmniej do 14 lutego 2021 nauczanie będzie nadal odbywało sie w sposób zdalny, a więc jedyną zmianą od poniedziałku będą zmienione godziny spotkań z nauczycielami na lekcjach zdalnych w Google Meet.

Proszę zatem o dokładne przestudiowanie wprowadzinych w planie lekcji zmian i życzę wszystkim uczniom ZS w Malachinie w II semestrze najlepszych ocen na jakie was stać, a wierzę, że stać was na o wiele lepsze oceny niż te otrzymane w I semestrze !

wicedyrektor