Szkoła 1mrowiecSzkoła 2Targi edukacyjne 2016_2Gratulacje

Aktualności

UWAGA RODZICU - ZADBAJ O SWOJE DZIECKO ! UBEZPIECZ DZIECKO OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW! Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2020-2021!

UWAGA RODZICU - ZADBAJ O SWOJE DZIECKO ! UBEZPIECZ DZIECKO OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW! Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2020-2021!

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych związane z koniecznością zachowania dystansu społecznego oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, Nasza Szkoła postanowiła nie organizować grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego biorąc powyższe pod uwagę czyli technologię zawarcia ubezpieczenia jak i jego zakres, któremu zaufało blisko 40 placówek Naszego Powiatu udostępniamy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką:

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05121

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo ( komputer/telefon), całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są w stosunku do ubiegłego roku o : świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 ( już 2 dni hospitalizacji uprawnia do świadczenia), OIOM – Covid-19, pomoc psychologiczną, koszty odwołania wycieczki szkolnej z powodu choroby lub wypadku. Szczegóły w OWU patrz niżej linki.

OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny

Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny

Karta produktu: https://bezpieczny.pl/dokument/karta-produktu-bezpieczny

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W razie chęci skorzystania z pomocy z Opiekuna Szkoły jest możliwość, że za pomocą technologii parowania ekranów, pośrednik pomoże zawrzeć Państwu polisę bezpiecznie dla Państwa bez wychodzenia z domu na odległość za pomocą kodu, który jest generowany na wyżej wymienionej stronie - wystarczy wygodnie usiąść się przed ekranem swojego komputera.

UWAGA! Ubezpieczenie można zawrzeć przez cały rok na pełen rok.

POŚREDNIK OPIEKUN NNW SZKOLNEGO: Barbara Polańska-Matuszek , Tel. 690 950 555

E-mail: bmatuszek@bezpieczny.pl, KOD dedykowany Placówce 05121

Pobierz ulotkę: Oferta indywidualnego ubezpieczenia