Zakończenie rokuGratulacjemrowiecTargi edukacyjne 2016_2Szkoła 1

Aktualności

Jest już nowy plan lekcji - koniecznie zapoznaj się z uwagami do tego planu!!!

Jest już nowy plan lekcji - koniecznie zapoznaj się z uwagami do tego planu!!!

To już jest koniec... wakacji niestety ! Czas pomyśleć o nowym roku szkolnym 2020/2021. Na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI możecie już zapoznać się z obowiązującym od wtorku 1-go września 2020 r. planem lekcji. W związku z trwającą pandemią koronawirusa plan lekcji nie zawiera jeszcze szczegółowego przydziału sal lekcyjnych, bo ten będzie na bieżąco dostosowywany tak aby spełnione były obostrzenia zmiejszajace ryzyko zachorowań uczniów przebywajacych w szkole.

Ponieważ w tym roku szkolnym oraz w latach następnych uczniowie klas pierwszych to wyłącznie absolwenci szół podstawowych więc wracamy do tradycyjnego nazewnictwa klas. W związku z tym w bieżącym roku szkolnym będziemy mieli następujące klasy pierwsze:

KLASY BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA::

1A - klasa wielozawodowa BSIsS - wychowawca pani Justyna Rokita

1B - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - mechanik pojazdów samochodowych - wychowawca pan Mariusz Jażdżewski

1C - klasa wielozawodowa z zawodem wiodącym - sprzedawca - wychowawca pani Kamila Karcz

1D - klasa wielozawodowa bez  zawodu wiodącego - wychowawca pan Marcin Czapiewski

KLASA TECHNIKUM im. AUGUSTYNA SZPRĘGI

1T - klasa dwuzawodowa - technik ekonomista + technik informatyk - wychowawca pan Bartosz Jabłonecki

UWAGA!

KLASY PIERWSZE I KLASY TRZECIE  BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA W PIĄTKI CHODZĄ DO SZKOŁY CO 2 TYGODNIE!!!

Ważna uwaga do planu jest taka, że klasy 1B, 1C i 1D w piątki mają lekcje co 2 tygodnie, począwszy od piątku 4 września. To znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 04.IX, 18.IX, 02.X, 16.X, 30.X, 13.XI, 27.XI, 11.XII oraz  08 i 22.I. 2021 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

Również klasy 3B, 3C i 3D w piątki chodzą do szkoły naprzemiennie co 2 tygodnie począwszy od piątku 11 września.: To znaczy, że w pierwszym semestrze przychodzą do szkoły w następujące piątki: 11.IX, 25.IX, 09.X, 23.X, 06.XI, 20.XI, 04.XII, 18.XII oraz  15 i 29.I. 2021 roku.
W pozostałe piątki uczniowie chodzą na praktyczną naukę zawodu.

 

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają się co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach piątkowego planu lekcji, będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu (w programie do tworzenia planu lekcji nie można ich wpisać, stąd puste pola)

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Życzę powodzenia w nowym roku szkolnym, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski