GratulacjeSzkoła 1Szkoła 2Targi edukacyjne 2016_2mrowiec

Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020-2021 w ZS w Malachinie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020-2021 w ZS w Malachinie
Z powodu pandemii koronawirusa i koniecznością dostosowania się do specjalnych obostrzeń majacych na celu zmniejszenia ryzyka zachorowań Dyrektor Szkoły podjął następujacą decyzję w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego w Zespole Szkół w Malachinie:
We wtorek 1 września 2020 r.
  • o godzinie 10.00 nastąpi rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych na placu apelowym przed szkołą lub na sali gimnastycznej w przypadku opadów deszczu.. Po oficjalnym rozpoczęciu odbędą się spotkania wychowawców z klasami w wyznaczonych salach lekcyjnych. Wychowawcy klas pierwszych wraz z planami lekcji i przydzielonymi każdemu uczniowi kontami do platformy GSuite do nauczania zdalnego, przekazują uczniom podstawowe informacje o szkole oraz przedstawiają zalecenia GIS I MEN w sprawie reżimu sanitarnego.
  • o godzinie 11.30 nastąpi rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas 2,3 i 4 na placu przed szkołą lub na sali gimnastycznej w przypadku opadów deszczu. Następnie uczniowie spotkaja się z wychowawcami klas, na placu przed szkołą, w ogródku szkolnym lub na boisku szkolnym lub w wyznaczonych klasach w przypadku opadów deszczu.

wc

·