Szkoła 2mrowiecGratulacjeZakończenie rokuSzkoła 1

REKRUTACJA 2020 - 2021. LISTY PRZYJĘTYCH DO ZS W MALACHINIE

Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. W ZS w Malachinie wszystko przebiegło wręcz pokazowo bowiem zgodnie z założeniami zostały utworzone 3 oddziały Branżowej Szkoły I stopnia czyli klasy 1B, 1C i 1D liczace po 32 uczniów, a więc dokładnie tak jak zakładano oraz jeden oddział w Technikum im. Augustyna Szpregi czyli klasa 1T w której są technicy ekonomiści oraz technicy informatycy, Klasa 1T bo tak będzie się nazywała będzie liczyła 30 uczniów. Ponadto w klasie pierwszej BS1s Specjalnej wielozawodowej będzie uczyło się 8 uczniów.

Poniżej link do pliku PDF zawierajacego wykaz uczniów przyjętych w dniu 19 sierpnia 2020 roku do klas ZS w Malachinie.

UCZNIOWIE PRZYJĘCI 19-08-2020 DO ZS W MALACHINIE

W najbliższym czasie zostanie opublikowana lista podręczników obowiązujacych w roku szkolnym 2020-2021.

Pozdrawiam i życzę wszystkim nowym uczniom Zespołu Szkół w Malachinie wielu sukcesów i spełnienia swoich zawodowych marzeń bo przecież własnie dlatego w naszej szkole się znależliscie - prawda ?

Waldemar Czapiewski - przewodniczacy szkolnej komisji rekrutacyjnej i wicedyrektor szkoły jednoczesnie.