GratulacjemrowiecTargi edukacyjne 2016_2Szkoła 1Szkoła 2

Aktualności

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2020-2021!

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2020-2021!

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia sanitarne
w placówkach oświatowych związane z  koniecznością zachowania dystansu społecznego
oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, Nasza Szkoła postanowiła nie  organizować grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego  biorąc powyższe pod uwagę czyli technologię zawarcia ubezpieczenia jak i jego zakres, któremu zaufało blisko 40 placówek Naszego Powiatu udostępniamy  specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką:

https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05121

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo ( komputer/telefon), całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są w stosunku do ubiegłego roku o :  świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 ( już 2 dni hospitalizacji uprawnia do świadczenia), OIOM – Covid-19pomoc psychologiczną, koszty odwołania wycieczki szkolnej z powodu  choroby lub wypadku. Szczegóły w OWU patrz niżej linki.

OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny

Tabela uszczerbków: https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny

Karta produktu: https://bezpieczny.pl/dokument/karta-produktu-bezpieczny

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia
i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne,
w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci. Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W razie chęci skorzystania z pomocy z Opiekuna Szkoły jest możliwość , że za pomocą technologii parowania ekranów, pośrednik pomoże zawrzeć Państwu polisę bezpiecznie dla Państwa  bez wychodzenia z domu na odległość za pomocą kodu , który jest generowany na wyżej wymienionej stronie wystarczy wygodnie usiąść się przed ekranem swojego komputera.

UWAGA! Ubezpieczenie można zawrzeć przez cały rok na pełen rok.

POŚREDNIK OPIEKUN NNW SZKOLNEGO:
Barbara Polańska-Matuszek , Tel. 690 950 555
E-mail:
bmatuszek@bezpieczny.pl, KOD dedykowany Placówce 05121