Szkoła 2GratulacjeZakończenie rokumrowiecTargi edukacyjne 2016_2

Komunikat dyrektora szkoły z 31 marca 2020 r.

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Od 1 kwietnia 2020 r. zaostrzono zasady obowiązujące w okresie stanu epidemii w Polsce, m.in. osoby poniżej 18 roku życia  będą mogły wychodzić z domu tylko pod opieką osoby dorosłej  - ale nie dotyczy to sytuacji, gdy pracownik młodociany, w dni praktyk, idzie lub jedzie do zakładu pracy.

Proponujemy, aby uczeń szkoły branżowej I stopnia, który nie ukończył 18 roku życia, wystąpił do pracodawcy o wydanie zaświadczenia potwierdzającego, że w dane dni tygodnia w określonych godzinach, odbywa praktyczną naukę zawodu.

Ponadto Dyrektor Szkoły i Kierownik Szkolenia Praktycznego zwracają się z prośbą do wszystkich pracodawców zatrudniających uczniów Branżowej Szkoły I stopnia w Malachinie o przesłanie na adres: zsp_malachin@o2.pl swoich aktualnych adresów e-mailowych.