Szkoła 2Szkoła 1Zakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2Gratulacje

Aktualności

UWAGA! Korekta planu lekcji na II semestr roku szkolnego 2019/2020

UWAGA! Korekta planu lekcji na II semestr roku szkolnego 2019/2020

W związku ze zbyt licznymi grupami na zajęciach wychowania fizycznego w klasach pierwszych, został dokonany przez Panią Dyrektor aneks do istniejącego arkusza organizacyjnego na II semestr roku szkolnego 2019/2020. W efekcie spowodowało to pewne zmiany w planie lekcji. Zmiany dotyczą klas: 1BP, 1AP, 1DP, 1TP i 1TG. Pozostałe klasy nie mają zmian w dotychczasowym planie lekcji.

Największa zmiana dotyczy klasy 1BP, w której  grupy na WF są zgodne z grupami językowym oraz obie grupy będa miały WF z panem Januszem Sękowskim. Szczegółowo wygląda to tak, że WF_gr1 to taka sama grupa jak grupa 2 na języku angielskim z pani M Bruzdowicz czyli liczaca 19 osób i ona będzie miała WF we wtorek na 8 i 9 lekcji oraz w czwartek na 1 lekcji. Natomiast WF_gr2 to ci uczniowie, którzy są gr1 na języku angielskim z pani D Borzyszkowskiej i grupa języka niemieckiego pani I Nakielskiej - razem 12 osób. Ta grupa będzie miała WF w czwartki na 8 i 9 lekcji oraz w te piątki kiedy klasa jest w szkole - 2 godziny na 1 i 2 lekcji

Ponadto klasa 1TP będzie miała WF w dwóch samodzielnych grupach, czyli grupa chłopców nie będzie łączona z grupą z klasy 1TG.

Klasy 1BP, 1CP, 1DP oraz 3B i 3C mają nowy harmonogram zajęć odbywających się co 2 tygodnie, który szczegółowo przedstawiam w  kolejnym artykule.

Zapraszam do zapoznania się z nowym planem lekcji w dzienniku elektronicznym !!!

Życzę powodzenia w II semestrze !

wicedyrektor