Szkoła 1GratulacjeTargi edukacyjne 2016_2Szkoła 2mrowiec

Aktualności

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne w roku 2019-2020

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne w roku 2019-2020

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 Nasza Szkoła postanowiła nie organizować grupowego ubezpieczenia dla  uczniów  od następstw nieszczęśliwych wypadków, tzw. NNW szkolnego. Rodzic dokonuje samodzielnie zakupu ubezpieczenia.

Nie pozostajemy jednak obojętni na kwestie bezpieczeństwa naszych uczniów. By ułatwić Państwu dostęp do różnorodnej oferty uwzględniającej potrzeby każdego ucznia (również  uprawiającego sporty wyczynowo np. sztuki walki, uczęszczających do klubów sportowych) powstała ogólnopolska platforma dedykowana Rodzicom www.bezpieczny.pl/20213 ,gdzie każdy Rodzic samodzielnie dokonuje wyboru wariantu  ubezpieczenia tj. sumy ubezpieczenia oraz składki dopasowanej do oczekiwań , potrzeb oraz budżetu.  Pomocny może być specjalny  film instruktażowy, gdzie krok po kroku pokazano sposób zakupu tego ubezpieczenia za pomocą smartfona lub komputera:

POMOC VIDEO :https://bezpieczny.pl/pomoc-video

Rozwiązania oferowane przez Bezpieczny.pl w tym roku wspólnie z Generali T.U. S.A.są to sprawdzone rozwiązania od 3 lat cieszące się dobrą opinią wśród Rodziców, które zyskały zaufanie 30 placówek z naszego Powiatu.

 

Link do oferty: https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/20213

Link do OWU: https://bezpieczny.pl/dokument/owu-bezpieczny

Link do Tabeli urazów : https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-bezpieczny

Jako Placówka otrzymaliśmy specjalny  10% zniżkowy KOD POŚREDNIKA:20213

którego zastosowanie gwarantuje 10% rabatu przy zakupie polisy oraz wsparcie :

Barbary Polańskiej-Matuszek  - w przypadku roszczeń lub pytań

kontakt: 690 950 555, bmatuszek@bezpieczny.pl

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Dodatkową dla Państwa korzyścią i motywacją do zawarcia ubezpieczenia w formie indywidualnej, są zniżki dodatkowe  na ubezpieczenie OC/AC pojazdu przy zakupie na Platformie bezpieczny.pl  Przykład: dla taryfy OC/AC w wysokości 1 000 PLN, dodatkowa zniżka wyniesie 180 PLN.

10% zniżki przy użyciu kodu  Pośrednika – 20213;

3% zniżki za zakup dowolnego (np. szkolnego) ubezpieczenia za pomocą strony www.bezpieczny.pl w ciągu ostatniego roku;
50 PLN zniżki za zakup w ciągu ostatniego roku ubezpieczenia szkolnego dla dziecka, które nie ukończyło 17 rż.