GratulacjeZakończenie rokumrowiecSzkoła 2Targi edukacyjne 2016_2

Atrakcyjne zakończenie I semestru

11 stycznia 2013r, w dniu zakończenia I semestru roku szkolnego 2012/2013 w Sali sportowej Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych w Malachinie gościł  Janusz Chomontek – polski sportowiec, wielokrotny rekordzista Księgi rekordów Guinnessa w podbijaniu różnych rodzajów piłek.Przed występem gościa, Dyrektor szkoły  podsumowała  I semestr.  Wyróżniła najlepszych uczniów oraz klasy oraz zwróciła uwagę na plusy i minusy frekwencji, zachowania, nauczania i funkcjonowania szkoły w okresie od września 2012r do stycznia 2013r. Uczniowie i nauczyciele ZSP w Malachinie oraz zaproszone dzieci ze szkoły podstawowej im. J. Korczaka w Czersku, fila w Malachinie, mieli okazję podziwiać kunszt  piłkarski i narracyjny p. Janusza Chomontka, zmierzyć się z mistrzem w żonglowaniu piłką oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Wśród śmiałków, którzy próbowali dorównać mistrzowi, na wyróżnienie zasłużyli p. Marcin Czapiewski- nauczyciel WF-u,  Damian Kaszubowski – uczeń klasy 3TEI i jednocześnie zawodnik Borowiaka Czersk oraz Filip Leszczyński z I klasy szkoły podstawowej filia w Malachinie. Sponsorem występu była Rada Rodziców przy ZSP w Malachinie.

Pozdrawiam Elwira Bieszke-Binnebesel dyrektor ZSP w Malachinie

Zapraszamy do naszej galerii aby zobaczyć próbki umiejętności mistrza.