Zakończenie rokuTargi edukacyjne 2016_2mrowiecSzkoła 2Szkoła 1

TVN24 i Radio Zet będą dokumentowac nasza akcje ekologiczną !!!

Poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku przejdzie do historii szkoły nie tylko z powodu strajku nauczycieli, ale również z powodu wyjątkowej możliwości promocji szkoły w mediach ogólnopolskich. Naszym udziałem w akcji ekologicznej polegajacej na sadzeniu lasu na terenach poklęskowych zainteresowały się stacje telewizyjne - TVN24 i radiowe - Radio Zet. Takiej okazji,  aby mówiła o nas cała Polska nigdy chyba nie mieliśmy i pewnie długo potem mieć nie będziemy. Stąd mój apel do uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich naszego technikum. Poczujcie jedność z tymi, którym  las nie jest obojętny, Poczujcie odpowiedzialność za środowisko w którym żyjecie, w kórym żyją wasi bliscy i będą żyly wasze dziedzi wasze wnuki i prawnuki. Posadźcie las dla przyszłych pokoleń i pokażcie całej Polsce jak odpowiedialnych uczniów kształci i wychowuje nasza szkoła. Chcę być z was dumny! Chcę wierzyć, że pracuję w wyjatkowej szkole i chcę aby dumna była z was pani dyrektor Elwira, ktora teraz właśnie tak potrzebuje waszgo wsparcia.

Przypominam, że wyjazd nastąpi autokarem z przystanku autobusowego przy sklepie w Malachinie o godzinie 8.30. powrót około godziny 13.00. Nasz organ prowadzący szkołę czyli Powiat Chojnicki, ktory objął patronat nad nasza akcją, zapewni sadzącym las rękawiczki oraz wodę mineralną, natomiast pan leśniczy leśnictwa Młynki o godzinie 12.00 zaprosi wszystkich uczestników akcji na grochówkę.

Waldemar Czapiewski - wicedyrektor