Targi edukacyjne 2016_2Zakończenie rokumrowiecGratulacjeSzkoła 1

Aktualności

Komunikat Dyrektora Szkoły

Komunikat Dyrektora Szkoły

Trwają rozmowy ostatniej szansy pomiędzy zwiazkami zawodowymi i przedstawicielami rządu. Mogą potrwać do 7 rana. Póki co obowiązuje decyzja Dyrektora szkoły z czwartku 4 kwietnia br. Przypominam, że w przypadku strajku nauczycieli uczniowie klas branżowej szkoły I stopnia i zasadniczej szkoły zawodowej udają się na praktyczną naukę zawodu. Klasa IV maturalna technikum nie przychodzi do szkoły.

Natomiast uczniowie klas I, II i III technikum są w komfortowej sytuacji, gdyż w dniu jutrzejszym niezależnie od decyzji strajkowych włączają się w szlachetną akcję ekologiczną - odnawianie lasów na terenach poklęskowych. Akcja spotkała się z wielkim zainteresowaniem medialnym. Sadzącym las uczniom będą towarzyszyli dziennikarze TVN24 i radia Zet. Akcja jest ogromną szansą promocji szkoły w całej Polsce, toteż nie muszę chyba mówić jak ważny jest dla szkoły udział w akcji każdego ucznia z wyznaczonych klas.

Wyjazd nastąpi autokarem z przystanku autobusowego przy sklepie w Malachinie o godzinie 8.30. powrót około godziny 13.00. Powiat Chojnicki zapewni sadzącym las rękawiczki oraz wodę mineralną, natomiast pan leśniczy leśnictwa Młynki o godzinie 12.00 zaprosi wszystkich uczestników akcji na grochówkę.

Waldemar Czapiewski - wicedyrektor