Szkoła 1Targi edukacyjne 2016_2mrowiecZakończenie rokuGratulacje

Oświadczenie Dyrektora Szkoły w sprawie strajku nauczycieli

Zachodzi uzasadniona obawa, że wraz z rozpoczęciem w szkole akcji strajkowej planowanej od 8.04.2019 r. Dyrektor szkoły nie będzie miał możliwości zapewnienia wypełniania przez szkołę zadań dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych wobec uczniów. W tej sytuacji uczniowie branżowej szkoły I stopnia oraz uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej udadzą się na praktyczną naukę zawodu do swoich zakładów pracy. Uczniowie klasy I, II, i III technikum bez względu na to, czy strajk będzie, czy nie, 8 kwietnia 2019 r przychodzą do szkoły i włączają się w akcję ekologiczną dotyczącą sadzenia lasów na terenach dotkniętych nawałnicą - wyjazd do Leśnictwa Jakubowo w Nadleśnictwie Rytel. Dodam jeszcze, że sytuacja jest dynamiczna i różne scenariusze mogą mieć miejsce. O rozwoju sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informowali przez stronę internetową szkoły, na naszym fanpage-u oraz w wiadomościach w dzienniku elektronicznym.

Waldemar Czapiewski - wicedyrektor ZSP w Malachinie