Zakończenie rokuSzkoła 1Szkoła 2mrowiecGratulacje

Aktualności

UWAGA! W drugim semestrze drobne zmiany w planie lekcji. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

UWAGA! W drugim semestrze drobne zmiany w planie lekcji. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Od poniedziałku 21 stycznia 2019 r. rozpoczynamy drugi semestr roku szkolnego 2018/2019. W klasie 1TEI w drugim semestrze zmieniają się zajęcia, które prowadzone są w grupach. Te zmiany powodują konieczność dokonania korekt w całym planie lekcji. Na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI możecie zapoznać się z obowiązującym od poniedziałku planem lekcji. Plan nie zawiera jeszcze szczegółowego przydziału sal lekcyjnych i zostanie uzupełniony o taki przydział w drugim tygodniu II semestru.

Ponadto przypominam, że klasy 1B, 1C i 1D w piątki mają lekcje co 2 tygodnie. To znaczy, że w drugim semestrze przychodzą do szkoły w piatki  1.II, 1.III, 15.III, 29.III 12.IV, 26.IV, 10.V, 24.V, 7.VI i 21.VI. W pozostałe piątki chodzą na praktyczną naukę zawodu.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywaja się co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach planu będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu i tak: klasa 1B będzie miała w piątek dwa wf-y, dwie religie i dwa języki polskie; klasa 1C będzie miała w piątek dwie religie, dwa języki polskie, dwie historie i dwa wf-y czyli razem 8 lekcji, a klasa 1D dwie historie, dwa języki polskie, dwa wf-y i religię ,

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktycznej nauce zawodu. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Życzę powodzenia w II semestrze, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski