Szkoła 2GratulacjeSzkoła 1Targi edukacyjne 2016_2mrowiec

Aktualności

Mamy to !!! Wygraliśmy finał powiatowy w piłce recznej !!!

Mamy to !!! Wygraliśmy finał powiatowy w piłce recznej !!!

Dziś tj. 28 listopada 2018 roku na hali im. Romana Bruskiego w Czersku zostały rozegrane finały powiatowe tegorocznej edycji Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców oraz Dziewcząt. W finale chłopców zagrały trzy drużyny: Zespól Szkól Ponadgimnazjalnych nr 1 z Chojnic, Zespól Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 z Chojnic i nasza drużyna, która 16 listopada wygrała eliminacje miejsko-gminne z drużyną LO Czersk.. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał pan Krzysztof Kosecki - powiatowy koordynator do spraw sportu, który powitał wszystkich uczestników zawodów i życzył im czystej sportowej walki w duchu fair play. W pierwszym meczu zagrały męskie drużyny chojnickie ZSP nr 1 i ZSP nr 2. W derbach Chojnic lepsza okazała się drużyna ZSP nr 2, która wygrała spotkanie 10 : 7

W drugim meczu chłopców spotkały się zespoły ZSP nr 1 z Chojnic i nasza drużyna, której trenerem - selekcjonerem jest - przypomnijmy to - pan Marcin Czapiewski. Nasi chłopacy pokazali siłę w tym meczu i zwyciężyli okazale bo aż 18 : 8. W trzecim meczu zagrały zatem drużyny, które miały na koncie po jednym zwycięztwie i wygrana w tym spotkaniu dawała zwycięstwo w całym turnieju. Było więc o co walczyć. Na poczatku meczu drużyny badały przeciwnika i gra była bardzo wyrównana, ale z biegiem czasu zaczęła się wyrażnie zaznaczać przewaga naszych chłopców, którzy pod koniec całkowicie zdominowali zawody wygrywając wysoko 15 : 8 i tym samym zapewnili sobie zwycięztwo w dzisiejszych zawodach.

\