Szkoła 2Targi edukacyjne 2016_2GratulacjeSzkoła 1mrowiec

Aktualności

Uwaga! Kosmetyczne zmiany w planie lekcji!

Uwaga! Kosmetyczne zmiany w planie lekcji!

W związku z zakonczeniem edukacji przez klasę czwartą technikum, które nastąpiło jak wiemy 27 kwietnia, koniecznością stały się kosmetyczne zmiany w planie lekcji. Zmiany objęły klasy 1C, 1E, 1TEI i 3TEI.

Pozostałe klasy bez zmian. Bez zmian również plan w piątki, ale dla porzadku przypominam, że nadal klasy 1B i 1C w piątki mają lekcje co 2 tygodnie to znaczy, że przychodzą do szkoły w piatki:  11 maja, 25 maja, 8 czerwca i 22 czerwca (zakończenie roku szkolnego). W pozostałe piątki chodzą na praktyczną naukę zawodu.

Podobnie klasy 3B, 3C i 3D mają lekcje w piątki 18 maja, 15 czerwca i 22 czerwca(zakończenie roku szkolnego). W pozostałe piątki chodzą na praktyczną naukę zawodu. (UWAGA - piątek  1 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych - w ten piątek uczniowie też idą na praktyczną naukę zawodu)

Ponadto przypominam, że w związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają sie co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach planu będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu, np. klasa 1B będzie miała w piatek dwa języki polskie, dwa wuefy, dwie matematyki i dwie fizyki czyli razem 8 lekcji.

Na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI możecie zapoznać się z obowiązującym od środy 09 maja 2018 r. planem lekcji. Plan zawiera również szczegółowy przydział sal lekcyjnych.

Życzę powodzenia w drugim semestrze roku szkolnego, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski