Szkoła 1GratulacjeTargi edukacyjne 2016_2mrowiecZakończenie roku

Aktualności

Uwaga! Zmiany w planie lekcji!

Uwaga! Zmiany w planie lekcji!

W drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018 następują pewne zmiany w przydziałach godzin lekcyjnych w klasach 3C i 3TEI wynikające z arkusza organizacyjnegoI. I tak: klasa 3C będzie miała matematykę i WOS w całości czyli bez podziału na grupy, natomiast w podziale na grupy będzie realizowała język polski. Z kolei klasa 3TEI nie będzie miała podziału na grupy na matematyce i języku polskim. Te zmiany powodują konieczność korekty planu lekcji na II semestr.

Na naszej stronie internetowej po wybraniu z górnego menu DLA UCZNIÓW / PLAN LEKCJI możecie zapoznać się z obowiązującym od poniedziałku 12 stycznia 2018 r. planem lekcji. Plan zawiera już szczegółowy przydział sal lekcyjnych.

Ponadto ważna uwaga do planu jest taka, że nadal klasy 1B i 1C w piątki mają lekcje co 2 tygodnie, począwszy od piatku 16 lutego. To znaczy, że przychodzą do szkoły w piatki: 16.II, 2.III, 16.III, 13.IV, 27.IV, 11.V, 25.V, 8.VI i 22.VI - zakończenie roku szkolnego. W pozostałe piątki chodzą na praktyczną naukę zawodu.

Podobnie klasy 3B, 3C i 3D też mają lekcje w piątki co 2 tygodnie, ale począwszy od piatku 23 lutego. To znaczy, że przychodzą do szkoły w piatki: 23.II, 9.III, 23.III, 6.IV, 20.IV, 18.V, 15.VI i 22.VI - zakończenie roku szkolnego. W pozostałe piątki chodzą na praktyczną naukę zawodu. (UWAGA - w piątek 4 maja jest matura pisemna z j. polskiego, a piątek 1 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych - w te piątki uczniowie też idą na praktyczną naukę zawodu)

Obowiązuje ten sam podział piątków, który został przedstawiony na poczatku roku szkolnego i z którym zostali na poczatku roku szkolnego zapoznani pracodawcy.

W związku z tym, że zajęcia w piątki dla wyżej wymienionych klas odbywają sie co 2 tygodnie, lekcje w te dni muszą być podwójne, to znaczy że w tych pustych polach planu będą lekcje tych przedmiotów, które są  w poprzednim polu, np. klasa 1B będzie miała w piatek dwa języki polskie, dwa wuefy, dwie matematyki i dwie fizyki czyli razem 8 lekcji.

Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu nie będzie wątpliwości, w które dni uczniowie będą w szkole, a w które na praktykach zawodowych. Jeśli jednak coś wydaje się niejasne to zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu już w szkole.

Życzę powodzenia w drugim semestrze roku szkolnego, wielu sukcesów w nauce, sporcie, w konkursach zawodowych i przedmiotowych i przede wszystkim satysfakcji z wybranego zawodu.

Wicedyrektor - Waldemar Czapiewski